DIY Girlanda - Bez Szycia!!!

by - 01:47:00nastały najprzyjemniejsze chwile w przeobrażaniu pokoiku moich dzieciaków - detale! wczoraj w pół godziny zrobiłam im dwie girlandy nad okna. pokażę Wam jak można je mega szybko i łatwo zrobić, bez użycia igły:)

potrzebujemy starych t-shirtów, bluzek, itp. dobieramy je sobie kolorystycznie, wzorkami, jak nam to pasuje. ja poświęciłam swoje trzy t-shirty i wykorzystałam starą bluzkę synka:) 

na kartce rysujemy wzór trójkąta, wycinamy go. odwracamy na lewą stronę koszulkę i co jest bardzo ważne - odrysowujemy nasz wzór trójkąta tak, by jego podstawa była na dole koszulki. dzięki temu mamy od razu gotowy rowek na sznurek! wycinamy trójkąciki. dobrze jest je przeprasować, by były ładne, proste, bez zagnieceń. no i teraz trzeba te trójkąty jakoś usztywnić. ja zrobiłam to taśmą izolacyjną pcv. po prostu przykleiłam ją po bokach trójkątów. można na nie przyprasować flizelinę, papier samoprzylepny, cokolwiek co nada im ładny, sztywny dosyć kształt. potem wystarczy trójkąty nawinąć na sznurek i powiesić:) gotowe!
You May Also Like

4 komentarze

 1. Anonimowy20/6/13

  nie w moim stylu, ale fajny pomysł:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy20/6/13

  ooooo, rewelacja, spróbuję córeczce taką zrobić:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy20/6/13

  zawsze chciałam coś takiego, ale przerażało mnie szycie, nie wpadłabym na taki pomysł;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy20/6/13

  NIE PODOBA MI SIĘ COŚ TAKIEGO, ALE DOCENIAM HANDMADE;D

  OdpowiedzUsuń

będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza:)