Weekend:)

by - 01:59:00

weekend biwakowy nad zalewem, pod namiotem, z ogniskiem, kiełbaskami, opalaniem i pływaniem. było świetnie, pogoda dopisała i to najważniejsze. oczywiście jak to u mnie ze zdjęciami na wyjazdach jakichkolwiek - baterie mi padły w aparacie - więc zostałam tylko z kaczkami:/ trudno, mam nadzieję że za tydzień uda się to powtórzyć i wtedy pocykam więcej zdjęć:)przywiozłam sobie coś, na co polowałam od dawna, tylko nie mogłam trafić - zboże:D tak wygląda na kuchennym stole:ale na razie powiesiłam go na kilka dni na belce, by schnąc nie stracił swojego kształtu:a na koniec jeszcze zdążyłam zrobić małą ozdobę na radiowy stolik. oto mini DIY jak odświeżyć stare sztuczne kwiaty.
ogromne, stare, już przybrudzone chryzantemy zmniejszyłam poprzez skrócenie ich taśmą klejącą. skróciłam gałązki i pomalowałam nierównomiernie, pomazałam miętową farbą:


You May Also Like

3 komentarze

  1. aparat też często płata mi takie figle, odmawia posłuszeństwa i tyle. a tego weekendu to troszeczkę zazdroszczę, pozdrawiam cieplutko:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Aparaty czesto zawodzą neistety :( dlatego zawsze koneicznie laduje :D Pozdrawiam i zapraszam w wolnej chwili ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. uwielbiam biwakowanie pod namiotem! Boziu, to tak prosty sposób na spędzenie czasu, a taka przygoda i taka radość! ;)

    OdpowiedzUsuń

będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza:)