Imieniny i Pierwszy Mój Transfer.

by - 02:09:00

dzisiaj mam imieniny:)
kiedy przyszłam do pracy, na moim biurku czekała na mnie cudna niespodzianka od mojej kochanej koleżanki Danusi:) nie wiem zresztą jak się to tu znalazło, biorąc pod uwagę to, że przychodzę pierwsza i własnoręcznie otwieram biuro:] dostałam ślicznego storczyka, słodkości w pudełeczku i życzenia w kopercie. i kilka zdań o moim imieniu:
"Sandra to osoba niezwykle sympatyczna i zrównoważona. wyróżnia się umiejętnością analizy tego, co się wokół niej dzieje oraz kreatywnością i umiejętnością radzenia sobie w trudnych sytuacjach".
to zdecydowanie cała Ja:
- zrównoważona - jak najbardziej, daleko mi do histeryzowania, przesadnego pokazywania po sobie swoich emocji, a marwię się juz naprawdę w ostateczności.
- analiza - to moje drugie imię:) co przeważnie nie jest zaletą, ponieważ bardzo psuje zabawę w życiu:/
- kreatywność i radzenie sobie w trudnych sytuacjach - każdy kto mnie zna, ten podpisze się pod tym zdaniem obiema rękami.
- niezwykle sympatyczna - no cóż, tutaj się nie wypowiadam:Dw weekend pierwszy raz spróbowałam coś potranferować na tkaninie. marzyła mi się zmiana dekoracji pod moim regałem kuchennym. pamiętacie, wisiała tam makatka z kogutem i kompletnie przestała tam pasować - w połączeniu z pastelami to wyglądało strasznie. dlatego zrobiłam sobie próbną makatkę własnoręcznie, co okazało się całkiem udanym wykonem:)
wycięłam prostokąt z kawałka białego lnu, na dole wszyłam kremową koronkę bawełnianą i przetransferowałam grafikę w francuskim stylu. całą instrukcję wykonania transferu i grafikę znalazłam u Isztar z bloga Deco Szuflada - KLIK - , która tworzy absolutnie przepiękne rzeczy, a jej opisy i instrukcje są mega przejrzyste i konkretne, co mega ułatwia pracę. tylko dzięki niej nauczyłam się transferować:)


zresztą zobaczcie same efekt, a podkreślam, że to pierwsza moja praca w transferze (nie zamierzam poprzestać, o nie!)

 
You May Also Like

5 komentarze

 1. A więęęc: wszystkiego najlepszego! :*

  OdpowiedzUsuń
 2. transfer bardzo udany, wszystkiego dobrego życzę:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy27/8/13

  ooooo to Jeszczee raz Wszystkiegoo Naj Najlepszegooooo.. ;*
  GP

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie półeczki z drobiazgami lubię najbardziej :)
  Wszystkiego dobrego i powodzenia z transferem!
  Dziękuję za odwiedziny na moim blogu
  marta

  OdpowiedzUsuń

będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza:)