Jesienne:)

by - 02:11:00

tydzień bez internetu, w stu procentach poświęcony dzieciom, przez przymusowe chorobowe. więc sama zdrowo odpoczęłam, trochę poszyłam, trochę poprzerabiałam, nabrałam sił:)
wiem że obiecałam post z weekendowego wyjazdu, ale jeszcze nie mam kompletu zdjęć niestety, więc jeszcze troszkę cierpliwości.

tymczasem kilka zdjęć w jesiennym klimacie:

- przecuuudny widok z okna:


- jesienny spacer:- proste i szybkie jesienne dekoracje:

 


 i tutaj mała anegdotka dotycząca Grzyba:P
Wielka Sowa, szczyt, wieża widokowa i malutki sklepik z pamiątkami. wchodzę, patrzę, a na półkach genialne drewniane grzyby. no to mówię do Pana Sprzedającego, proszę takiego grzyba. Pan zaczyna się śmiać i mówi, niestety, ale to ozdoba, grzybki nie są na sprzedaż. ale podał mi jednego do ręki i... przepadłam! zakochałam się w grzybie hehehe:) błagam Pana, niech mi go Pan sprzeda, ma Pan kilka, jednego niech mi Pan sprzeda. nie i nie. no prooooszę, ja go muuuuszę mieć! a Pan: ok, to ja się odwrócę a Pani wyjdzie z tego sklepu i grzyba nie było. ok, dziękuję dziękuję!!! a za co mi Pani dziękuje?! do widzenia!
i tak ukradłam grzyba, który jest przecuuuudownym gadżecikiem i miłą pamiątką z wycieczki:)- a tu jeszcze szybka dekoracja (sucha gałąź i przywiązane rafią kilka listków):


You May Also Like

3 komentarze

 1. Uwielbiam jesień za te spacery i kolory! Przyozdobione okno mnie zachwyca ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialnie przyozdobione! :) jesiennie :) baaaardzo! Buziaki, zapraszam na nowy wpis ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam jesień ! ;)

  http://wszystkozafreeee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza:)