Drzwi, jesień, dynie i takie tam...

by - 13:48:00

hello :) dzisiaj dla urozmaicenia fotki skąd-inąd ;)
mianowicie na potrzeby jesiennych inspiracji powstała mała sesja
w - Śmietankowym Domu -


mimo, że nie u mnie, do sesji Sabina wykorzystała dużo moich wytworów - np filcowe, jesienne torby, które niedługo pojawią się w sklepie w sporej promocji, więc z góry zapraszam. są też dzianinowe dynie, które nadal są hitem, co mnie przecież  nie dziwi - sama uwielbiam je sobie ustawiać gdzie się tylko da :) jest też stare krzesło, które sama odnowiłam za pomocą farb kredowych i wosku (przemalowałam tapicerkę!).


naprawdę niewiele trzeba by uzyskać fajny, jesienny klimat. wykorzystajcie w tym celu też liście z drzew, żołędzie, kasztany, dynie i kabaczki z warzywniaka. nie bójcie się koloru i nadmiaru, dlaczegóż nie poszaleć? zwłaszcza, kiedy na zewnątrz robi się coraz bardziej szaro. dodajcie lampiony i światło świec - otulcie się kocykiem i chłońcie atmosferę... przecież następną okazją do aranżacyjnych zabaw będą już święta, całkiem inny styl, trzeba korzystać.

całość aranżacji powstała na tle pięknych, drewnianych drzwi przesuwnych. 
uwielbiam drzwi z naturalnego drewna, stylizowane na proste, wiejskie skrzydła. 
jak pewnie pamiętacie, mam takowe, hand made w łazience, kocham <3


jednak kto nie ma warunków lub umiejętności, by zbudować sobie takie drewniane cuda, może je zamówić. te w śmietankowym domu są z firmy - Reno - wybór jest naprawdę bogaty, a do tego możecie dobrać system przesuwny, który naprawdę nie wymaga wielkich talentów do zamontowania.

u mnie niestety systemu nie da się zamontować, ale straszliwie mnie korci, by wykombinować coś innego z tych metalowych zawiesi. tak w moim stylu - znaleźć inne zastosowanie ;)


drzwi były z surowego, naturalnego drewna. Sabina chciała mieć taki jasny kolor, więc sama je wybielałam. ech, ileż przy tym było roboty :/ po kilku minutach pożałowałam, że zamiast wosku nie użyłam po prostu cienkiej warstwy farby. ale po skończonej robocie, okazało się, że było warto, efekt jest świetny i bardzo naturalny.
tyle na dzisiaj...
zaczyna się weekend, więc wybierzcie się na spacer, przynieście skarby z lasu i naprzód!

buziaki :*

You May Also Like

4 komentarze

 1. Przecudnie po prostu!!!
  Inspirującego weekendu i buziaki:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czymże byłaby jesień bez dyni ;) Piękne te drzwi i cała aranżacja. Pozdrawiam jesiennie. Kamila.

  OdpowiedzUsuń
 3. Genialnie zrobione ;) klimatycznie, jesiennie! pozdrawiam i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna aranżacja :)

  OdpowiedzUsuń

będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza:)