Hipsterskie Radio - metamorfoza ;)

by - 13:13:00mój przyjaciel przywiózł mi stare radio Unitra, działające, z prośbą: weź mi je jakoś przerób, chcę dać siostrze w prezencie.
hmm... przerobić radio? sprawne? stare? vintage'owe?
oj, zatrzęśli się pewnie w tym momencie klasycy ;)


no i jak, co z tym zrobić? nie można było przecież za bardzo ingerować w całokształt, żeby nie sprawić, że radio zamilknie na zawsze...

żadnych wytycznych, żadnego ulubionego stylu, zrób po swojemu i będzie dobrze.


 ja kocham eklektyzm, mieszankę stylów, elementy hipsterskie... więc takie oto radio powstało. kolorowe, fikuśne, inne, moje.


jak to zrobiłam? obkleiłam je próbką tapety (za każdą moją wizytą w castoramie proszę o jakieś kawałki tapet - zawsze się przydają!), dokleiłam drewniane nóżki, które pomalowałam i zawoskowałam. i jeszcze odrobinę ten czarny plastik potraktowałam woskiem. 


mnie się podoba, oby i nowej właścicielce... 


You May Also Like

7 komentarze

 1. Jest bardzo ciekawe - ja wolę prostsze formy - ale jestem przekonana że spodoba się nowej właścicielce!

  OdpowiedzUsuń
 2. Radio jest wyjątkowe i to najważniejsze. Nie do każdego wnętrza by pasowało, ale jest w 100% hipsterskie :) Szczerze mówiąc, to jak sobie na nie tak patrzę, to podoba mi się bardziej, niż bez tej tapety. Może tylko nie woskowałabym tego plastiku.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie,moż nie pomalowałabym tak farbą ale góra jest super.Lubię u Ciebie taką kreatywność.Ja mam stare przedwojenne radio po babci,ażs ie uśmiałam jak pomyślałam co z nim byś zrobiła.Pewnie coś fajengo:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super, chyba każdy ma w domu takie stare radio! Bardzo ciekawy blog, chciałabym go dodać do mojej listy najlepszych blogów wnętrzarskich! Zapraszam na stronę http://dekordia.pl/najlepsze_blogi/, gdzie pobierzesz odznakę Blogu na medal :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny pomysł i świetne wykonanie - przepięknie dobrałaś kolory i wzory!

  OdpowiedzUsuń
 6. Jedno jest pewne, nikt nie będzie miał takiego radia, bo to jest niepowtarzalne:)

  OdpowiedzUsuń

będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza:)