Mini Pokój Małego Mężczyzny ;)

by - 09:19:00


bardzo dawno nie pokazywałam Wam pokoików moich dzieci. niestety, wciężko utrafić w porządek, który pozwala na zrobienie zdjęć :D 

pamiętacie, że ich dziuple wydzielone są ze starego wspólnego pokoju i są doprawdy mikroskopijne. cóż, coś za coś, oboje już są coraz więksi i potrzebowali trochę osobności :)


pokoik Saszy, około 6 m 2, mieści w sobie tylko najpotrzebniejsze sprzęty. łóżko, biurko, krzesło, szafa i półki. z zabawkami nigdy problemu nie było, bo moje dzieciaki zawsze miały niewiele zabawek, uff ;)

przamalowałam pokój na biało, dodałam szarą lamperię, z nierówną krawędzią, i to moim zdaniem nadało stylu całemu wnętrzu. 


dodatki są w kolorach czarnych i szarych. ramki, grafika, a pościel uszyta przez moją Mamę. 


Sasza ma cuuudne poduszki, które wybrał sobie sam ze sklepu PODUSZKOWIEC 

jak pewnie pamiętacie, mam również w swoim pokoju poszewki z tej firmy i jestem bardzo zadowolona, szczególnie z jakości wykonania, doskonała :)

czarna poduszka w białe plusy spodobała mi się szczególnie. w połączeniu z pościelą w paski tworzy świetny kontrast. ta w strzałki jest ulubioną mojego Syna. a trzecia jest bardzo sprytna. połączone ze sobą trójkąty, jak Sasza wykombinował, w okresie świątecznym będą poduszkową choinką ;) 


trochę więcej koloru w tym pokoiku jest na półce z autkami, w tablicach rejestracyjnych i w kolekcji bębenków szamańskich. to nasza wspólna pasja z Saszką - ja mu wynajduję na starociach bębenki, a on mnie potem wykańcza "muzycznie" :Pszafę - stara bieliźniarkę pomalowałam na szaro-czarne ombre. 
lampa sufitowa to  wynaleziony kiedyś klosz druciany, przemalowany na czarno. 
półki na książki trzymają się na własnoręcznie wykombinowanych wspornikach drewnianych. pokój jest jak się tylko dało minimalistyczny. tego wymaga jego powierzchnia. 
myślę, że się udało zdecydowanie nie przeładować tej dziupli ;)


You May Also Like

7 komentarze

 1. Rewelacja, super wyglada. Bieliźniarka cudowna. To jest ten sam pokój, wspólny z siostrą, bo niewidać?

  OdpowiedzUsuń
 2. Sasza ma piękny, funkcjonalny pokój :) a bieliźniarka jest rewelka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oryginalny i bardzo ciekawy:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Pokój jest piękny i dobrze zorganizowany:)))Pozdrawiam serdecznie:)))

  OdpowiedzUsuń

będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza:)