Niedzielna Aranżacja Stołu - nowy start ;)

by - 05:35:00


pamiętacie mój cotygodniowy cykl pt. Czwartkowa Aranżacja Stołu, gdzie pokazywałam różne możliwości przystrajania stołu jadalnego? trwał on ponad rok, w zasadzie żadna z nich się nie powtórzyła, więc to była naprawdę fajna, kreatywna zabawa. 

wiele osób prosiło mnie, bym do tego powróciła. dałam się namówić.
wszystko pozostaje bez zmian oprócz dnia publikacji. nie będzie to już czwartek, a niedziela. o wiele wygodniejszy, wolniejszy dzień, świeże pomysły, więcej czasu.

dzisiejsza aranżacja składa się z mojej najnowszej skrzyneczki. postarzane drewno i piękna, kuta, stylizowana na rdzewioną rączka. to jedna z najbardziej udanych skrzynek, jakie wykonałam :)
w skrzynkę włożyłam doniczkę z białą azalią, jest teraz promocja na te kwiaty w biedronie, więc polecam :)

no to do przyszłej niedzieli ;)You May Also Like

6 komentarze

 1. Oj jak fajnie, że wróciłaś z aranżacją stołu :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę, że wraca ten cykl postów. Aranżacja jak zwykle piękna. Ślicznie wygląda połączenie bieli kwiatów z starym drewnem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ślicznie, jak zawsze;-) Fajnie, że wracasz do cotygodniowej aranżacji stołu. Pozdrawiam i nieodmiennie duuuużo uśmiechu ślę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł z tymi stylizacjami :) skrzynka superowa

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna skrzyneczka! Azalie uwielbiam, u mnie zakwitła na biało kupiona w ubiegłym roku w Lidlu. Szczepiona na pieńku, wysoka, cała w białym kwieciu :) Polecam podlewać wstawiając do miseczki z wodą, najlepiej z filtra i włożyć do doniczki pałeczkę z nawozem.

  OdpowiedzUsuń
 6. jakie to piękne :)

  OdpowiedzUsuń

będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza:)